„Gdzie słyszysz śpiew, tam idź, tam dobre serca mają, źli ludzie wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają..."
J. W. Goethe

Śpiew i muzyka to daje nam prawdziwą radość! Nasza szkolna Schola spotyka się w piątki po lekcjach. Śpiewamy piękne, młodzieżowe piosenki, a nasi koledzy i koleżanki przygrywają nam na różnych instrumentach. Naszym śpiewem ubogacamy akademie szkolne, rekolekcje i inne wydarzenia w szkole i poza nią. Co roku wyjeżdżamy w różne ciekawe miejsca. W najbliższym czasie jedziemy do Krakowa, a wiosna planujemy wyjazd do Warszawy. Lubimy śpiewać i przebywać razem. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszej wspólnoty.

Oprawa muzyczna liturgii sakramentu bierzmowania- czerwiec 2014

{gallery}Schola{/gallery}