VII Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

Kinga Rejman z 2d reprezentowała naszą szkołę w VII Podkarpackim Konkursie Pięknego Czytania, zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rzeszowie i Polskie Radio Rzeszów pod honorowym patronatem m.in. Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Polskiej Sekcji IBBY.

Sukces Pauliny w konkursie plastycznym!

Paulina Wiater z 2A została laureatką XIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Porozmawiajmy o AIDS”. 8 grudnia nagrody zwycięzcom wręczyli: Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny Adam Sidor oraz przedstawiciel ROPS Rzeszów Łukasz Kosiba.

Paulinie i jej opiekunowi, profesorce Joannie Pelc, gratulujemy sukcesu!

Absolwenckie sukcesy Oli Przybyło

Takich wieści nie można przemilczeć! W ostatni piątek na Młodej Gali 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni nasza absolwentka Aleksandra Przybyło, która już za kilka dni rozpoczyna swoją przygodę jako studentka grafiki we Wrocławiu, odebrała III nagrodę w konkursie na spot fundacji Legalna Kultura "inspirujący do korzystania z legalnych źródeł kultury i przenoszenia do cyfrowej rzeczywistości zasad etycznych...".
Ola - serdeczne gratulacje!

Nagrodzony plakat Oli Przybyło!

Międzynarodowych sukcesów Oli Przybyło ciąg dalszy! Prezentujemy plakat do filmu "Szczurołap", którym Ola wywalczyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie na Plakat Filmowy organizowanym przez Dom Kultury Zacisze wraz z Filmoteką Narodową i Warszawską Szkołą Filmową.

Ola - gratulujemy!

Filmowa nagroda Oli Przybyło!

Ola Przybyło serwowała nam już zadziwienie różnorodnością i częstotliwością osiągnięć, ale jak widać dla naszej zacnej (już) absolwentki limit sukcesów nie istnieje, co więcej - osiąga nowy poziom! Oto film, którym Ola zdobyła I NAGRODĘ na MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH "COR AD COR FESTIVAL" ("najlepszy film fabularny, poruszająca opowieść ujmująca wysmakowaną estetyką").

Film można zobaczyć tutaj: "The operation"

Ola - gratulujemy! Taka absolwentka to wielka radość!

Kukiełkowy sukces!

Nowa odsłona artystycznych zdolności Oli Przybyło! Tym razem jej kukiełka "Pippi Pończoszanka" uzyskała Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ach, ta Astrid Lindgren!" Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu.

Ola, gratulujemy tak wszechstronnych zdolności!

"Powidoki z MegaBabką" - wyróżnienie dla Oli Przybyło!

Na horyzoncie matura, a Ola Przybyło nie zwalnia w realizowaniu artystycznych pasji, które tym razem zaowocowały wyróżnieniem w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Powidoki z MegaBabką" zorganizowanym przez Młodzieżowe Domy Kultury nr 1 i 2 w Poznaniu we współpracy z inicjatywą "Mamy Głos".

Ola „spowidokowała” zdjęcie Anity Berber autorstwa MegaBabki - Dory Kallmus – fotografki.

Gratulujemy kolejnego sukcesu!

Wyróżnienie honorowe dla Oli Przybyło

Pięknie zaprezentowała się Ola Przybyło w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wisła, jaką znam" zorganizowanym przez Płocką Galerię Sztuki w związku z ustanowieniem roku 2017 Rokiem Rzeki Wisły. Ola uzyskała wyróżnienie honorowe za pracę "Cud nad Wisłą".
Gratulacje!

Komputerowa magia Oli Przybyło

Akcenty świąteczne jeszcze wokół nas, podsumowujemy ten czas kolejnymi gratulacjami dla Oli Przybyło - laureatki III nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej "Magia świąt" zorganizowanym przez Pałac Młodzieży w Gdańsku.

Anielskie wyróżnienie dla Oli Przybyło

Do swoich artystycznych sukcesów Ola Przybyło z 3D dołącza wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Anioły są takie..." organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lublinie. Gratulujemy!