Dwójka na targach

W zeszłym tygodniu uczestniczyliśmy w Powiatowych Targach Edukacyjnych. W piknikowej atmosferze słonecznej majówki wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu starały się przekonać do siebie gimnazjalistów. Na scenie, ekipa II LO zaprezentowała nowatorski program muzyczno-wizualny, który zilustrował pojęcia od lat kojarzące się z naszą szkołą, takie jak np. tradycja, sukces, a także pokazał ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny. Następnie, klasa 1a brawurowo wykonała układ taneczny Gangnam Style, czym  zebrali ogromny aplauz. Nasze niebiesko-pomarańczowe stoisko rozbrzmiewało muzyką, pachniało pierniczkami, była też zagadka kryminalna. Targi przypomniały gimnazjalistom o tym, że nadszedł czas wyboru szkoły. Tych, którzy podjęli już decyzję, zapraszamy do składania podań, a na niezdecydowanych czekamy w Dni Otwarte!

II LO na VII Powiatowych Targach Edukacyjnych

W dniach 10 i 11 maja w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbyły się Targi Edukacyjne, na których prezentowały się szkoły ponadgimnazjalne naszego regionu. Nasza szkoła przedstawiła dwa filmy: pierwszy pokazał pulsujące życie Dwójki, drugi klip pt. „Nieźle rokujemy na przyszłość” zaprezentował wszechstronnie utalentowaną młodzież oraz grono pedagogiczne naszej szkoły. Następnie na scenie pojawiła się uczennica naszego liceum Luiza Ganczarska znana z programu X-factor oraz festiwalu muzycznego Carpathia śpiewając przebój „Come 2gether”, który stał się hasłem przewodnim naszej szkoły na tegorocznych targach. Na scenie Luizie towarzyszyli tańczący uczniowie naszej szkoły, do których przyłączyli się gimnazjaliści oraz uczniowie z innych szkół ponadgimnazjalnych. Publiczność bawiła się znakomicie więc nasi uczniowie postanowili przedłużyć występ i zaśpiewali przebój „Skrzydlate ręce”.

W holu MDK nasze liceum prezentowało swoje stoisko, przedstawiając na nim ofertę edukacyjną naszej szkoły na rok 2012/2013 oraz osiągnięcia naszych uczniów. Stoisko naszego liceum cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów.

Na zewnątrz nasze uczennice przygotowywały i częstowały gości wyśmienitymi goframi.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć.