W dniu 14.11 w naszej szkole ponownie gościliśmy teatr anglojęzyczny Wild West z Krakowa. Tym razem aktorzy przyjechali do nas ze spektaklem pod tytułem "The Double-cross Dance". Sztuka ta to wyjątkowy wgląd w świat dwóch młodych osób, które starają się uporać z wielkim wstydem w internecie. Jeremy nagrał filmik, w którym wygłupia się tańcząc do muzyki pop i umieścił go anonimowo w sieci. Jednak ktoś z jego bliskich znajomych rozsyła video po całej szkole, która teraz się z niego wyśmiewa. Alex skrada się do pokoju Jeremy'ego, gdzie się zabarykadował i razem próbują wymyślić sposób, aby wyjść z twarzą z tej sytuacji. Po przedstawieniu, aktorzy chętnie gawędzili z osobami, opowiadając o swojej pasji to teatru i do języka angielskiego. Czekamy na kolejne spektakle!