W  2 LO w Łańcucie spora grupa uczniów to fani siatkówki i rzeszowskiej drużyny męskiej Asseco Resovii. Dlatego też nie mogło nas zabraknąć na rozgrywanych właśnie w Rzeszowie Klubowych Mistrzostwach Świata. Ekipa prawie trzydziestu kibiców z naszej szkoły wraz z opiekunami miała okazję obejrzeć wczoraj dwa mecze rozgrywane w ramach grupy B KMŚ. W hali na Podpromiu najpierw obejrzeliśmy rozgrzewkę, a następnie dość jednostronny pojedynek między klubami Trentino Volley z Włoch a irańskim zespołem Khatam Ardakan. Potem wszyscy wspieraliśmy dopingiem Asseco Resovię w starciu z wielokrotnym medalistą KMŚ brazylijską drużyną Sada Cruzeiro. Po niezwykle długim i emocjonującym pojedynku, który zakończył się niewiarygodnym zwycięstwem Resovii, kibice z „Dwójki” polowali na autografy i zdjęcia z gwiazdami siatkówki. Spotkaliśmy też naszych absolwentów – członków klubu kibica i wolontariuszy KMŚ.  To był wieczór pełen wrażeń!